Masz pytania? Zadzwoń: 662 110 551 lub 662 110 552

Doradzamy Pomagamy Budujemy

Partnerzy

Współpracujemy tylko z  z najlepszymi firmami na rynku, sprawdzonymi i godnymi polecania, dzięki czemu klient ma 100% gwarancji, że do budowy jego domu wykorzystamy wyłącznie najlepsze materiały.

 

 Główny partner hadnlowy zajmujący się produkcją stolarki okiennej i drzwiowej. Firma Pozbud T&R S.A. w swojej ofercie posiada szeroką gamę okien i drzwi dostępnych w drewnie.

 

Produkuje okna i drzwi z PCW w systemie VEKA, z okuciami WINKHAUS. Specjalizuje się w konstrukcjach specjalnych - łukach, trójkątach, trapezach, oknach z roletami itp.

 

Parmax to firma produkująca drzwi zewnętrzne, wykorzystująca najnowocześniejsze technologie, wyprzedzająca designerskie trendy i co najważniejsze, ciesząca się olbrzymim uznaniem wśród klientów.

 
Od ponad 10 lat firma zajmuje się produkcją stolarki otworowej. od samego początku zarządzana jest przez tych samych właścicieli, którzy kłada duży nacisk nie tylko na wysoką akość oferowanych produktów, ale także na odpowiedni wizerunek firmy w oczach Klientów.  

Intenso Doors zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych od 2006 roku. Dziesięć lat aktywności firmy na rynku stolarki otworowej umożliwia naszej firmie dostarczanie produktu o wysokiej jakości i doskonałej estetyce.

 

Firma powstała w 2002 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji wewnątrzlokalowych skrzydeł drzwiowych i ościeżnic. Czerpiąc z doświadczeń firmy i obowiązujących standardów w zakresie obsługi klientów, marketingu, sprzedaży i serwisu,  Centurion-R sukcesywnie rozszerza swój asortyment i zdobywa uznanie  klientów.

 

Właścicielem marki INTER DOOR jest firma INTERDREX Sp. z o.o. Firma istnieje na rynku od 1990 roku i należy do grona liderów producentów drzwi w Polsce.

 

Fabryka Okien i Drzwi "Ronkowski" S.A. to producent wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej z drewna sosnowego, mahoniowego i dębowego.

 
Polska firma od 2003 roku produkuje rewelacyjne systemy osłon okiennych.  
Firma Vello wykorzystuje w sowojej działalności wieloletnie doświadczenie w branży, zapewnia wysoką jakość tworzonych produktów.  

 Lider oraz największy producent betonu komórkowego w Polsce. Produkty firmy solbet cechują się bardzo dobrymi parametrami cieplnymi oraz wysoką jakością wykonania.

 
 Firma zajmująca się produkcją oraz handlem ceramicznymi wkładami kominowymi. Obecnie firma posiada najnowocześniejszy na świecie zakład produkujący wkłądy kominowe.  
    Dostawca kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie.  

  Polsko-Austryjacka firma oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie izolacji budownictwa naziemnego oraz budownictwa technicznego. 

 

  Największy na świecie producent pianek montażowych, oraz czołowy dostawca mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dekarskiej. 

 
     

  Polska firma zajmująca się produkcją okuć budowlanych. Wysoka jakość wykonania oraz najdrobniejsza dbałość o szczegóły zaowocowały silnym ugruntowaniem firmy na rynku.

 

 Dostawca okuć drzwiowych typu klamki drzwiowe, gałki, szyldy, uchwyty, wizjery oraz wiele innych. 

 
Firma specjalizuje się w produkcji profili z tworzyw sztucznych dla budownictwa. Firma, jako pierwszaq w Polsce wprowadziła na rynek legendarnym już kątownik łukowy BP3 PVC i kątowniki uniwersalny BP4 PCV do wykończeń płyt gipsowo kartonowych.  

 Jeden z czołowych producentów w branży podłóg.