Masz pytania? Zadzwoń: 662 110 551 lub 662 110 552

Doradzamy Pomagamy Budujemy

Okna i drzwi

 POZBUD T&R S.A. to polski producent okien drewnianych, który od ponad 30 lat doskonali technologię budowy stolarki.

 Dzięki solidnej pracy i produktom wysokiej jakości, zakład produkcyjny założony przez Ryszarda Andrzejaka jeszcze w latach siedemdziesiątych rozwinął się do obecnej formy.

Okna i drzwi powstają teraz w dwóch fabrykach położonych w Słonawach pod Obornikami Wlkp. i pod Toruniem, o łącznej powierzchni 30 tys. m2. Firma wykorzystuje najnowsze maszyny do obróbki i lakierowania drewna. Inwestycje w park maszynowy spowodowały, że firma dysponuje jedną z najnowocześniejszych fabryk w Europie.

POZBUD T&R S.A. obsługuje klientów indywidualnych i profesjonalistów oraz instytucje na całym rynku europejskim. Od kilku lat eksportuje również drzwi do USA, gdzie już uzyskała renomę producenta najwyższej jakości drzwi zewnętrznych. POZBUD uzyskał m.in. tytuły Jakość Roku Złoto 2015 i Jakość Roku Srebro 2014 przyznawane dla firm kładących szczególny nacisk na jakość produktów.

Efektem pracy doświadczonej załogi są piękne, wytrzymałe i energooszczędne okna i drzwi, konstruowane za zamówienie, w ciągu 21 dni.

Przez ponad 30 lat pracownikom i zarządowi przyświecają te same wartości, które nakazują przywiązanie do wysokiej jakości produktów oraz czerpanie z rodzinnego doświadczenia zawodowego.

 

www.pozbud.pl